Kategoria: 3*
ul. Starowiślna 15a
31 - 038 Kraków
woj.: małopolskie

Przewagi miejsca

 

Lokalizacja w Centrum

Hotel Pugetów jest zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa, między Rynkiem Głównym a tak modnym obecnie Kazimierzem.

Charakter hotelu i jego kameralność

Hotel mieści się w małym urokliwym budynku należącym do kompleksu Pałacu Pugetów. Pokoje są indywidualnie zaaranżowane i urządzone stylowymi meblami. Każdy ma swoją nazwę i charakter.

 

Standard oferowanych usług i obsługa

Hotel oferuje wysoką jakość usług i panuje tam serdeczna, rodzinna atmosfera. Recepcjoniści służą pomocą
w zorganizowaniu i uatrakcyjnieniu pobytu.

Atrakcje okolicy

Hotel Pugetów jest zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa, między Rynkiem Głównym a tak modnym obecnie Kazimierzem. Lokalizacja hotelu pozwala na odwiedziny w Ojcowskim Parku Narodowym, Kopalni Soli w Wieliczce, Muzeum Auschwitz-Birkenau oraz Zakopanem.

Galeria pokoi

Apartament

Apartament

Jest to cichy, klimatyzowany pokój składający się z sypialni i saloniku z łazienką, minibarem i bezpłatnymi butelkami wody mineralnej oraz słodką niespodzianką na powitanie. Wyposażenie pokoju: sejf, biurko, sprzęt do prasowania, suszarka do włosów, szlafrok, bezpłatny zestaw kosmetyków, telewizor, telefon, radio. Zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezpłatne WiFi...

Pokój dwuosobowy

Pokój dwuosobowy

Jest to cichy, klimatyzowany pokój z łazienką, minibarem i bezpłatną butelkami wody mineralnej na powitanie. Wyposażenie pokoju: sejf, biurko, sprzęt do prasowania, suszarka do włosów, szlafrok, bezpłatny zestaw kosmetyków, telewizor, telefon, radio. Zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezpłatne WiFi jest dostępne we wszystkich pokojach.

Pokój jednoosobowy

Pokój jednoosobowy

Jest to cichy, klimatyzowany pokój z łazienką, minibarem i bezpłatną butelka wody mineralnej na powitanie. Wyposażenie pokoju: sejf, biurko, sprzęt do prasowania, suszarka do włosów, szlafrok, bezpłatny zestaw kosmetyków, telewizor, telefon, radio. Zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezpłatne WiFi jest dostępne we wszystkich pokojach.

Pokój trzyosobowy

Jest to cichy, klimatyzowany pokój składający się z dwóch sypialni z łazienką, minibarem i bezpłatnymi butelkami wody mineralnej na powitanie. Wyposażenie pokoju: sejf, biurko, sprzęt do prasowania, suszarka do włosów, szlafrok, bezpłatny zestaw kosmetyków, telewizor, telefon, radio. Zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezpłatne WiFi jest dostępne we wszystkich...

Prev
  • 1
  • 2
Next

Usługi i atrakcje

  • Ilość pokoi: 6
  • Klimatyzacja
  • Parking
 

Rekomendacje

Zdobywca nagrody Travellers' Choice™ 2015 w kategoriach Romantyzm | Hotel dla Rodzin

TripAdvisor