Jesteśmy po to, byście zapamiętali tę chwilę...

Pałac Tłokinia

Pałac Tłokinia Pałac Tłokinia

Kategoria: 3*
ul. Kościelna 46
62-860 Tłokinia Kościelna
woj.: wielkopolskie

Przewagi miejsca

 

Historia

Wkraczając w progi Pałacu Tłokinia można zaznajomić się z historią rodziny Państwa Chrystowskich, jak i historią tamtego okresu.

 

Piękno w detalach

Charakterystyczną cechą Pałacu Tłokinia jest dbałość o szczegóły, które można zauważyć we wszystkich detalach dawnej rezydencji ziemiańskiej.

 

Wyśmienita kuchnia

Menu Restauracji Pałac Tłokinia cechuje sezonowość oraz  dobieranie produktów najwyższej jakości. Karta zmienia się wraz ze zmieniającymi się porami roku.

Atrakcje okolicy

Tłokinia Kościelna, w której znajduje się Pałac Tłokinia, to miejsce położone 5 km od Kalisza, najstarszego miasta w Polsce. To właśnie tam można zobaczyć dawny Gród Piastów "Zawodzie". Bliżej centrum zapraszamy do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego, gdzie od ponad 50 lat odbywają się Kaliskie Spotkania Teatralne oraz do zwiedzania wieży kaliskiego ratuszu, skąd rozpościera się przepiękny widok na panoramę kaliską. W pobliskiej miejscowości Opatówek można odwiedzić również Muzeum Historii Przemysłu, a w Tłokini Kościelnej romantyczny drewniany kościółek.

Galeria pokoi

Apartament

Apartament

Przestronny apartament wyposażony w stylowe, oryginalne meble antyki, lampy i obrazy z różnych epok, łazienka z prysznicem oraz wanną, suszarka, telefon, telewizor LCD oraz  dostęp do Internetu. Koszt pobytu to 600 zł wraz ze śniadaniem.  

Pokój typu Studio

Pokój typu Studio

Pokoje wyposażone w stylowe, oryginalne meble antyki, lampy i obrazy z różnych epok, łazienki z prysznicami, suszarka, telefon, telewizor LCD oraz  dostęp do Internetu. Przestronne pokoje podzielone na część dzienną, wyposażoną m.in.. w sofę, fotele i stolik kawowy oraz drugą część- sypialnianą. Koszt pobytu od 270 zł wraz ze śniadaniem.  

Pokój typu Lux

Pokój typu Lux

Pokoje wyposażone w stylowe, oryginalne meble antyki, lampy i obrazy z różnych epok, łazienki z prysznicami, suszarka, telefon, telewizor LCD oraz  dostęp do Internetu. Koszt pobytu od 220 zł wraz ze śniadaniem.

Pokój typu Standard

Pokój typu Standard

Pokoje wyposażone w stylowe, oryginalne meble antyki, lampy i obrazy z różnych epok, łazienki z prysznicami, telefon, telewizor LCD oraz  dostęp do Internetu. Koszt pobytu od 179 zł wraz ze śniadaniem.  

Prev
  • 1
  • 2
Next

Rekomendacje

2 Czapki Gault & Millau 2014

2 Czapki Gault & Millau 2015

2016 Guest Review Award 9,2 Booking.com

3 widelce - 100 Poland Best Restaurants 2016

3 widelce - 100 Poland Best Restaurants 2015

2 widelce - 100 Poland Best Restaurants 2014

2 widelce - 100 Poland Best Restaurants 2013

HRS: Top Quality Hotel 2013 i 2014

Modernizacja Roku 2012