Luksus z historią w tle

Hotel Alter

Hotel Alter

Kategoria: 5*
ul. Grodzka 30
20-112 Lublin
woj.: lubelskie
tel.: (+48) 81 516 90 90
recepcja@hotelalter.pl
www.hotelalter.pl

Apartament Piotra Bonieckiego

Hotel Alter - Apartament Piotra Bonieckiego

Apartament Piotra Bonieckiego nosi imię znanego XVI-wiecznego lubelskiego złotnika, który był pierwszym odnotowanym właścicielem kamienicy przy ul. Grodzkiej 30.
Na powierzchni 88 m2 znajdą Państwo przestronną sypialnię z kominkiem, pokój dzienny, dwie łazienki, w tym jedną z wanną i prysznicem. Apartament posiada możliwość ustawienia dwuosobowej dostawki.

Salon Grodzki

Hotel Alter - Salon Grodzki

Salon Grodzki o powierzchni 62m2 składa się łazienki z wanną i prysznicem oraz dwóch pokoi, w tym sypialni z balkonem, z którego odkryją Państwo widoki na Stare Miasto i Trakt Królewski z unikalnej perspektywy. Salon posiada możliwość ustawienia dwuosobowej dostawki, opcjonalnie – może stanowić komfortową ofertę pobytów rodzinnych dla 6 osób, poprzez możliwość połączenia Salonu z sąsiednim pokojem.

Pokój Luksusowy

Hotel Alter - pokój Luksusowy

Pokoje luksusowe składają się z sypialni i pokoju dziennego oraz łazienki z wanną lub/i prysznicem. W tej kategorii oferujemy pokój dostosowany do potrzeb Gości niepełnosprawnych. Ze względu na zabytkowy charakter architektury każdy pokój posiada swój indywidualny styl.

Pokój Standard

Hotel Alter - pokój Standard

Pokoje standardowe (jedno- lub dwuosobowe) w Hotelu Alter***** to komfortowe pokoje z łazienkami z wanną lub/i prysznicem. Cześć z nich posiada charakterystyczne dla poddaszy skosy, co sprzyja twórczej atmosferze pracy i klimatycznemu wypoczynkowi.