Miejsce romantycznych spotkań pośród łąk i lasów Wielkopolski.

Pałac Podonowskich w Bugaju

Pałac Podonowskich w Bugaju

rej. zab. 455/A z 16.07.1988r.
Bugaj 7
63-440 Raszków
woj.: wielkopolskie
tel.: (+48) 62 734 50 14, 796 470 242
biuro@palacbugaj.pl
www.palacbugaj.pl

Apartament

Dwie dwuosobowe sypialnie typu double. Jedna w stylu secesyjnym, druga klasycystycznym. Dodatkowo przestronny salon z wygodną sofą i biblioteczką. Kuchnia wyposażona jest w zmywarkę, pralkę automatyczną oraz piekarnik. Apartament posiada bezpłatny dostęp do Internetu przez Wi-Fi. Łazienka z kabiną prysznicową, wyposażona w kosmetyki, ręczniki, suszarkę. Dodatkowo osobna toaleta.

Trzyosobowy

Pokoje wyposażone w stylizowane meble: duże wygodne dwuosobowe łóżko oraz dodatkowe łóżko pojedyncze, a także stolik, fotele lub krzesła, lampki przy łóżku, TV. W każdym pokoju jest bezpłatny dostęp do internetu przez Wi-Fi, woda butelkowana. Łazienka posiada kabinę prysznicową, wyposażona jest w kosmetyki hotelowe, ręczniki oraz suszarkę.

Dwuosobowy typu double z tarasem

Pokoje wyposażone w stylizowane meble: duże wygodne dwuosobowe łóżko oraz rozkładaną dwuosobową sofę, a także stolik, fotele lub krzesła, lampki przy łóżku, TV.  Z tarasu roztacza się piękny widok na ogród i park pałacowy.W każdym pokoju jest bezpłatny dostęp do internetu przez Wi-Fi, woda butelkowana. Łazienka posiada kabinę prysznicową, wyposażona jest w kosmetyki hotelowe, ręczniki oraz suszarkę.

Dwuosobowy typu double

Pokoje wyposażone w stylizowane meble: duże wygodne dwuosobowe łóżko, stolik, fotele lub krzesła, lampki przy łóżku, TV. W każdym pokoju jest bezpłatny dostęp do internetu przez Wi-Fi. Łazienka posiada kabinę prysznicową, wyposażona jest w kosmetyki hotelowe, ręczniki oraz suszarkę.