Pałac pełen wina

Pałac Żaków

Pałac Żaków Pałac Żaków

Kategoria: 3*
Żaków 53

woj.: mazowieckie

O hotelu

Pałac Żaków to kameralny hotel oferujący obsługę konferencji, szkoleń, wesel oraz imprez okolicznościowych, oraz gości indywidualnych. To wyjątkowe miejsce położone na Mazowszu 50 km na południowy wschód od Warszawy, usytuowane jest w spokojnej malowniczej okolicy otoczonej przepięknym parkiem wokół łąk i lasów, niedaleko Mińska Mazowieckiego.

Obiekt oferuje 25 pokoi i apartamentów. Każdy pokój oraz łazienka mają swoje indywidualne wystroje. Atmosferę tworzą starannie dobrane kolory, piękne antyczne meble i funkcjonalne dodatki. Do dyspozycji gości pozostaje piwnica pełna wspaniałych win z najlepszych domów winiarskich z całego świata, sklep „Winomaniak“, sala kominkowa, oraz przepiękna restauracja „Cristal“ z barem, kominkiem i tarasem. Pałac Żaków to idealne miejsce na imprezy plenerowe w parku z miejscami na grill lub ognisko.

Zespół Pałacowy Żaków to wyjątkowe miejsce, idealne dla poszukujących spokoju, wygody i dobrego samopoczucia oraz rodzinnej atmosfery. Obiekt posiada 4 sale konferencyjne w tym jedną dla 100 osób wyposażonej w nowoczesny sprzęt. Dostęp do internetu WI-FI oraz parking jest bezpłatny. Obiekt oferuje obsługę konferencji, szkoleń, wesel, plenerów i innych eventów. Atrakcją tego miejsca jest malownicza okolica i przyjemna kameralna atmosfera, nasi goście mogą mieć cały obiekt do wyłącznej dyspozycji.

Gabinet Masażu

Zapraszamy Państwa do gabinetu masażu znajdującego się w pałacowych wnętrzach naszego historycznego hotelu pod Warszawą, gdzie przy akompaniamencie relaksacyjnej muzyki, zapachu kadzideł, blasku świec i lampce wyśmienitego wina możecie Państwo oddać się chwili relaksu i prawdziwego odprężenia.