Luksus z historią w tle

Hotel Alter

Hotel Alter

Kategoria: 5*
ul. Grodzka 30
20-112 Lublin
woj.: lubelskie
tel.: (+48) 81 516 90 90
recepcja@hotelalter.pl
www.hotelalter.pl

Przewagi miejsca

Kameralność

Kameralność

Hotel Alter***** dysponuje 13 pokojami utrzymanymi w wysokim standardzie wykończenia. Ze względu na swoją niewielką powierzchnię w hotelu można czuć się jak w domu: przyjaźnie i bezpiecznie.

Lokalność

Lokalność

Gość korzystający z usług Hotelu Alter***** może być pewien, że otrzyma wszystko to, co najlepsze w regionie lubelskim. Gościnność i otwartość, przepyszne pstrągi z Pustelni i ser z mleka krów własnej hodowli Montbéliarde w Restauracji oraz nietuzinkowość, która oddana jest poprzez charakter cocktail baru Alter Ego.

Indywidualność

Indywidualność

Poza usługami noclegowymi Hotel Alter ***** świadczy wszystkie usługi sprawiające, by Gość hotelu czuł się tutaj wyjątkowo. Oferty specjalne Hotelu Alter ***** to m.in. wyjątkowy weekend we dwoje, romantyczna kolacja przy świecach na rocznicę, aktywny wypoczynek w centrum miasta czy wypoczynek połączony ze strefą SPA. Do każdego pobytu dołączana jest...

Atrakcje okolicy

Hotel Alter - atrakcje okolicy

Lubelszczyzna znajduje się w południowo-wschodniej części Polski. Stolicą regionu jest miasto o blisko 700 letniej historii - Lublin.

Urozmaicony krajobrazowo obszar Lubelszczyzny, obfituje w wyjątkowe skarby kultury oraz przyrody. Na ziemi lubelskiej występują zjawiskowe pejzaże równinno-jeziorne, wyżynne, z lessowymi wąwozami, połaciami piasku, wapiennymi skałami i ostańcami.

W bogatym krajobrazie Lubelszczyzny od wieków przenikały się kultury: polska, rosyjska, białoruska, ukraińska oraz żydowska. Okolice Lublina to zarówno piękne krajobrazy np. malarski pejzaż Kazimierza Dolnego z niezwykłymi wąwozami lessowymi, jak i bogactwo zabytków, spośród których na szczególną uwagę zasługują m. in. barokowy Pałac Zamoyskich w Kozłówce, Ruiny średniowiecznego Zamku w Janowcu, Pałac Małachowskich w Nałęczowie oraz Zamek w Bochotnicy i wzgórze zamkowe w Kazimierzu Dolnym.

Galeria pokoi

Apartament Piotra Bonieckiego

Apartament Piotra Bonieckiego

Apartament Piotra Bonieckiego nosi imię znanego XVI-wiecznego lubelskiego złotnika, który był pierwszym odnotowanym właścicielem kamienicy przy ul. Grodzkiej 30. Na powierzchni 88 m2 znajdą Państwo przestronną sypialnię z kominkiem, pokój dzienny, dwie łazienki, w tym jedną z wanną i prysznicem. Apartament posiada możliwość ustawienia dwuosobowej dostawki.

Salon Grodzki

Salon Grodzki

Salon Grodzki o powierzchni 62m2 składa się łazienki z wanną i prysznicem oraz dwóch pokoi, w tym sypialni z balkonem, z którego odkryją Państwo widoki na Stare Miasto i Trakt Królewski z unikalnej perspektywy. Salon posiada możliwość ustawienia dwuosobowej dostawki, opcjonalnie – może stanowić komfortową ofertę pobytów rodzinnych dla 6...

Pokój Luksusowy

Pokój Luksusowy

Pokoje luksusowe składają się z sypialni i pokoju dziennego oraz łazienki z wanną lub/i prysznicem. W tej kategorii oferujemy pokój dostosowany do potrzeb Gości niepełnosprawnych. Ze względu na zabytkowy charakter architektury każdy pokój posiada swój indywidualny styl.

Pokój Standard

Pokój Standard

Pokoje standardowe (jedno- lub dwuosobowe) w Hotelu Alter***** to komfortowe pokoje z łazienkami z wanną lub/i prysznicem. Cześć z nich posiada charakterystyczne dla poddaszy skosy, co sprzyja twórczej atmosferze pracy i klimatycznemu wypoczynkowi.

Prev
 • 1
 • 2
Next

Usługi i atrakcje

 • 13 pokoi
 • Restauracja, kuchnia europejska, polska
 • Bar: speakeasy
 • Kawiarnia
 • SPA (jeden gabinet)
  specjalizacja w zabiegach: Ajurveda, Pheatocean
 • Klimatyzacja
 • Basen
 • Łaźnie parowe
 • Sale konferencyjne
 • Piwnice win i degustacje
 • Ogródek letni w stylu renesansu lubelskiego

Rekomendacje

  Żółta czapka Gault&Millau Polska