Więcej niż tylko wspaniały wypoczynek…

Pałac Wiechlice

Pałac Wiechlice Pałac Wiechlice

Kategoria: 4*
rej. zab. A-235; 27.03.61r.
Wiechlice 45b
67-300 Szprotawa
woj.: lubuskie

Oferty specjalne

Na specjalne wydarzenia przygotowujemy również oferty specjalne, które związane są z tematem danego wydarzenia. Letnie oferty z wieloma plenerowymi atrakcjami, pakiety świąteczne dzięki którym spędzicie ten piękny czas w rodzinnej atmosferze – to tylko niektóre ze starannie skomponowanych ofert. Sprawdźcie!

czytaj więcej

Pakiety pobytowe

Pałac Wiechlice oferuje Państwu wiele rozmaitych pakietów pobytowych, które tworzymy z myślą o Państwu. Staramy się jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom i jesteśmy pewni, że każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Nasze pakiety to również świetny sposób na prezent! Zapraszamy na stronę po więcej szczegółów.

Czytaj więcej

Konferencje w Wiechlicach

Pałacowe sale konferencyjne to idealne miejsce organizacji kongresów, szkoleń, narad, spotkań biznesowych czy eventów nawet do 250 osób. Salę na życzenia klienta układamy w dowolnej konfiguracji w celu stworzenia jak najbardziej optymalnego miejsca pracy.

czytaj więcej

Wesela w Wiechlicach

Wesele w Pałacu Wiechlice to propozycja niezwykłego wydarzenia. Parze Młodej oferujemy stylową oprawę przyjęcia weselnego i ceremonii zaślubin oraz możliwość skorzystania z wielu atrakcji dodatkowych. Stylowe wnętrza i rozległy malowniczy park to wymarzona sceneria uroczystości weselnych.

czytaj więcej