Więcej niż tylko wspaniały wypoczynek…

Pałac Wiechlice

Pałac Wiechlice Pałac Wiechlice

Kategoria: 4*
rej. zab. A-235; 27.03.61r.
Wiechlice 45b
67-300 Szprotawa
woj.: lubuskie

Apartamenty

Pokoje typu Apartament mieszczą się w budynku pałacu. Są to duże, przestronne pokoje. Wnętrza utrzymano w pałacowym klimacie i urządzono stylowymi meblami. W celu zaspokojenia potrzeb klientów biznesowych każdy apartament posiada odpowiednio przygotowane miejsce pracy.

Udogodnienia w apartamencie:
Biurko, drewniana podłoga, prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków, sejf, mini-lodówka, telewizory: w pokoju i w łazience, suszarka do włosów, budzenie na życzenie, darmowe wi-fi.

Pokój Standard

Pokoje tej kategorii mieszczą się w budynku Oficyny. Hotel oferuje pokoje 1-,2-,3- i 4-osobowe. W każdym stylowo urządzonym pokoju jest sejf, mini-lodówka, telewizory: w pokoju i w łazience, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, prysznic, budzenie na życzenie, darmowe wi-fi.

Pokój Superior

Pokoje typu Superior charakteryzuje wyrafinowana prostota, funkcjonalność i oryginalna architektura historycznych budynków z XVIII wieku. Udogodnienia w pokoju: biurko, drewniana podłoga, prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków, sejf, mini-lodówka, telewizory: w pokoju i w łazience, suszarka do włosów, budzenie na życzenie, darmowe wi-fi.