Miejsce z dobrym klimatem

Biały Pałac Palczew

Biały Pałac Palczew Biały Pałac Palczew

Palczew Parcela 19
05-660 Warka
woj.: mazowieckie

O hotelu

Biały Pałac Palczew to zespół pałacowo-parkowy, którego sercem jest XIX-wieczny pałacyk otoczony starym parkiem o powierzchni 5 hektarów. W parku jest 5 stawów połączonych kanałami, nad którymi przerzucone są malownicze mostki. W parku znajduje się wiele zabytków przyrody, jest miejsce na ognisko oraz plac zabaw dla najmłodszych. Na terenie kompleksu znajduje się też Pawilon Parkowy z przestronną salą bankietową.

Ośrodek konferencyjny Biały Pałac Palczew jest kameralnym miejscem o magicznej atmosferze, gdzie po dniu pracy można się zrelaksować z lampką zacnego trunku.

Pałac położony jest na skarpie Doliny Pilicy w odległości niecałego km od rzeki. Całość otoczona jest sadami jabłkowymi, z których słyną okolice Warki i Grójca. Dużą zaletą Białego Pałacu Palczew jest jego centralne położenie na mapie Polski i niewielka odległość od Warszawy (60 km).

Do dyspozycji Gości Pałac oddaje salę restauracyjną, salę konferencyjną, lobby, taras oraz zadaszoną loggię. W pałacu znajduje się 15 pokoi 1- i 2-osobowych z możliwością dostawki, łącznie 36 miejsc noclegowych. Do dyspozycji Gości jest także gabinet odnowy biologicznej oraz kameralna strefa SPA z sauną i wanną z hydromasażem.
Na terenie ośrodka jest przestronny parking, a cały teren jest ogrodzony.