Historia ze smakiem

Pałac w Rymaniu

Pałac w Rymaniu Pałac w Rymaniu

Kategoria: 4*
ul. Koszalińska 2
78-125 Rymań
woj.: zachodniopomorskie
tel.: (+48) 94 352 55 00
recepcja@hotelryman.pl
www.hotelryman.pl

O hotelu

Hotel Pałac w Rymaniu zaprasza wszystkich miłośników historii i dobrego smaku. Pałac, którego historia sięga 1751 roku został odrestaurowany,  zmodernizowany i rozbudowany tak, aby wnętrzom pełnych jego świetnej historii nadać formę współczesnego, hotelowego komfortu. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 29 komfortowo wyposażonych pokoi, restaurację, sale konferencyjne, salę bankietową i weselną, SPA i gabinety odnowy biologicznej oraz urocze tereny zielone wokół Pałacu.

Kuchnia

Nasza kuchnia nawiązuje do najlepszych tradycji kuchni polskiej i regionalnej. Warto śledzić wariacje szefa kuchni na temat najpopularniejszych produktów sezonowych, charakterystycznych dla naszego regionu i pory roku. Konfitowane udo z gęsi oraz łosoś marynowany miodzie drahimskim wg przepisu naszego szefa kuchni, znalazły się w towarzystwie przepisów najlepszych szefów kuchni z Zachodniego Pomorza w wydawnictwie "Smaczny Kołobrzeg - Kuchnie rejonu kołobrzeskiego". W naszej kuchni wykorzystujemy również specjały kuchni europejskiej - szwedzki Crayfish Day obchodzony u nas cyklicznie docenili sami Skandynawowie.   

SPA

Dla osób poszukujących relaksu i odprężenia przygotowaliśmy ofertę SPA i Wellness. Do dyspozycji Gości oddajemy basen z przeciwprądem i kaskadą wodną, jacuzzi oraz saunę fińską. Relaks w SPA uzupełnić można o terapie i rytuały SPA wykonywane bezpośrednio po wyjściu z sauny. W gabinetach odnowy biologicznej oddać się można w profesjonalne ręce naszych masażystów lub skorzystać z najnowszej oferty luksusowych zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz.   

Inne

Lokalizacja w otoczeniu zieleni, romantyczna atmosfera miejsca sprzyjają organizacji przyjęć rodzinnych i imprez weselnych. Posiadamy dwie sale, które udostępniamy na organizację imprez weselnych: restaurację Pałacu (max. 50 osób) oraz salę bankietową mogącą pomieścić do 130 osób. Udostępniamy również miejsce na zorganizowanie ceremonii zaślubin w Pałacu lub na terenach zielonych.