Kraina Wypoczynku i Konferencji

Olandia

Olandia Olandia

Prusim 5
64-420 Kwilicz
woj.: wielkopolskie
tel.: (+48) 61 29 15 379, 608 467 367
Olandia@Olandia.pl
www.Olandia.pl

Pokój tematyczny w Dworze

W Dworze znajduje się 8 pokoi tematycznych związanych z codziennymi rzemiosłami wykonywanymi niegdyś przez osadników olenderskich. Na zdjęciu jedyny z baldachimem pokój Zielarza, a poza nim można wybrać m.in. pokój tkacza, borowego, bartnika czy rybaka. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, biurka, telewizor, kanapę lub fotel, klimatyzację i dostęp do Internetu. W Dworze znajduje się Restauracja.

Pokój w Spichlerzu

Spichlerz oferuje 13 rustykalnych pokoi, zaaranżowanych w ciemnym drewnie i beżowych tkaninach. W tym budynku oprócz pokoi znajduje się SPA oraz klimatyczna piwniczka win.

Pokoje w Kamienniku

Kamiennik to największy obiekt hotelowy na terenie Folwarku. Mieści się tutaj 38 pięknych, jasnych, kwiecistych pokoi. Z Kamiennika najbliżej jest do plaży, a także pieca chlebowego, wiatraka, placu zabaw oraz boisk. W Kamienniku mieści się też pokój zabaw dla dzieci.

Apartament Winny

Apartament Winny znajduje się w Spichlerzu. Jest to pokój na specjalne okazje, a zwłaszcza romantyczne pobyty. To jedyny w Olandii pokój z wanną umieszczoną w pokoju, wyjątkowym prysznicem otoczonym ścianą z luksferów oraz bajkowym widokiem na całą Olandię.